EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Close
pt: Fechar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: About
pt: Sobre
