EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური
