EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Close
nl: Sluiten

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: About
nl: Over

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm
