EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Close
te: మూసివేయి

en: About
te: గురించి
