EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Close
th: ปิด

en: About
th: เกี่ยวกับ
