EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: ID
eu: IDa

en: Close
eu: Itxi

en: About
eu: (r)i buruz
