EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: About
ku: دەربارە
