EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Preview
pa: ਝਲਕ
