EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Close
ps: تړل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
