EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Delete
ru: Удалить

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Close
ru: Закрыть

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: %label saved.
ru: %label сохранено.
