EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Delete
es: Eliminar

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Close
es: Cerrar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: About
es: Acerca de

en: Fullscreen
es: Pantalla completa
