EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Delete
id: Hapus

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: Preview
id: Pratinjau

en: Close
id: Tutup

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang
