EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: ID
vi: Mã

en: Close
vi: Đóng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình
