EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
