EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Close
pl: Zamknij

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran
