EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou
