EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Close
ast: Zarrar
