EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Close
ja: 閉じる

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: About
ja: アバウト
