EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
