EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី
