EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
