EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Close
ar: إغلاق

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول
