EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Delete
cy: Dileu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Close
cy: Yn agos
