EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Preview
it: Anteprima

en: Close
it: Chiudi

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: About
it: Informazioni

en: Fullscreen
it: Schermo intero
