EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: %label saved.
sk: %label bol uložený.
