EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled
