EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Delete
de: Löschen

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Preview
de: Vorschau

en: Close
de: Schließen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: About
de: Über

en: Fullscreen
de: Vollbild

en: Content Entity
de: Inhaltsentität

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.

en: %label saved.
de: %label gespeichert.
