EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Close
et: Sulge

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist
