EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Close
nn: Lukk
