EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Apagar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Close
pt: Fechar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: About
pt: Sobre

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia
