EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Preview
fil: Masdan muna
