EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Preview
az: Önizləmə

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
