EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: ID
mr: आय डी

en: Close
mr: बंद
