EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Weight
ta: நிறை

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
