EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom
uk: Власний

en: Close
uk: Закрити

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: About
uk: Про модуль

en: Fullscreen
uk: На весь екран
