EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Custom
bg: Персонализиран
