EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Weight
bn: ভর

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে
