EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Close
hu: Bezár

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: About
hu: Leírás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő
