EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Close
lv: Aizvērt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
