EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Close
ug: يېپىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
