EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Custom
gl: Personalizado

en: Close
gl: Pechar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa
