EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם

en: Close
he: סגירה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: Fullscreen
he: מסך מלא
