EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
