EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Custom
sv: Anpassad

en: Close
sv: Stäng

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge
