EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Close
ta: மூடு

en: About
ta: பற்றி
