EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra
