EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
