EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
