EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.6) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
