EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.6) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um
